Etsy – sklep z charakterem, w którym znajdziesz wiele perełek

Szukasz niepowtarzalnego prezentu dla swojej przyjaciółki?

A może jesteś rękodzielniczką i szukasz miejsca, gdzie możesz umieszczać swoje cudeńka? Etsy – to idealne miejsce. To sklep internetowy, w którym zebrane zostały perełki od wielu sprzedawców, by każdy kupujący mógł je w sposób prosty odnaleźć. Jednak gdy jesteś przedsiębiorcą, który zamierza dopiero zacząć przygodę z tą platformą sprzedażową mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Integracja Etsy z Erpbox.

ErpBox i Etsy – połączenie idealne

Erpox to platforma modułowa. To kompleksowe rozwiązanie dedykowane szczególnie tym przedsiębiorcom, którzy są nastawieni na rozwój. Dlatego tak bardzo aktywnie jest ona rozszerzana o nowe moduły i funkcjonalności. Nowością, która dostępna jest dla użytkowników ErpBox od kilku miesięcy jest integracja Etsy. Pozwala ona wszystkim rękodzielnikom, jak również sprzedawcą półfabrykatów czy produktów z serii vintage na znaczne ułatwienie pracy. Wykorzystywanie tej nowej integracji pozwala skrócić czasy realizacji zamówień. Jednak nie tylko. Jednocześnie umożliwia ich zautomatyzowanie. Dlatego warto zastanowić się nad skorzystaniem z udogodnień proponowanych przez niezastąpioną platformę ErpBox.

Etsy – sklep z charakterem, w którym znajdziesz wiele perełek
Etsy – sklep z charakterem, w którym znajdziesz wiele perełek

Możliwości nowej funkcjonalności w ErpBox

Podjąłeś decyzję, że jednak sprawdzisz, co możesz zyskać z nowościami, jakie zostały wprowadzone do ErpBox. Przede wszystkim dostajesz dostęp do:

  • możliwości pobierania zamówień
  • możliwości importowania ofert;
  • szybkiej aktualizacji stanów magazynowych, a także cen.

Jeśli się wahasz, jest rozwiązanie

Nie jesteś do końca przekonany, czy ErpBox wraz z integracją Etsy jest propozycją, która spełnia Twoje oczekiwania? Producent znalazł sposób by zachęcić potencjalnych użytkowników do skorzystania ze swojego programu. 21-dniowy okres testowy pozwoli Ci sprawdzić możliwości, jakie wiążą się z wykorzystywaniem w codziennej pracy tej modułowej platformy. Będziesz mógł przekonać się ile korzyści niesie zdecydowanie się na ten niezastąpiony ErpBox.

Dariusz Kitowski

Witaj, jestem Dariusz Kitowski, ekonomista i copywriter. Moja strona wealth4living.net, stanowi połączenie moich dwóch pasji – finansów i pisania. Dzięki mojemu wykształceniu i ponad 20 letniemu doświadczeniu w zakresie ekonomii, dostarczam Wam wartościowych i przydatnych informacji, które pomogą Wam zrozumieć świat inwestycji i zarządzania swoim budżetem, zarówno w domu, jak i w biznesie. Jako copywriter charakteryzuje mnie ciekawość świata, dlatego porady zdrowotne i lifestylowe będą dla Was równie przydatne w życiu codziennym. Zostawcie komentarz pod artykułem, jeśli konkretne tematy z ekonomii szczególnie Was interesują. Tworzę ten portal dla Was, dlatego Wasze zdanie ma dla mnie ogromne znaczenie!