Disclaimer – dokument zrzeczenia się odpowiedzialności

Ogólne zasady

Wszelkie materiały zamieszczone na portalu są wyłączną własnością Wealth4Living lub są wykorzystywane z odpowiednimi licencjami. Użytkowanie tych materiałów w jakiejkolwiek formie poza dozwolonym użytkiem wymaga uprzedniej zgody pisemnej od administracji.

Zasady dotyczące znaków towarowych

Wszelkie znaki towarowe, loga, serwisowe marki i handlowe używane w witrynie są własnością Wealth4Living lub są licencjonowane przez trzecie strony. Bez wyraźnej pisemnej zgody ich używanie, zwłaszcza w celach komercyjnych, jest ściśle zabronione.

Jakość informacji

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dostępne na portalu były jak najbardziej precyzyjne i aktualne. Jednakże, administrator nie może zagwarantować, że wszystkie dane będą zawsze kompletnie niezawodne i bezbłędne. Informacje mogą wymagać aktualizacji i nie zawsze odzwierciedlają najnowsze dane na temat danego tematu.

Linki do innych stron

Serwis może oferować linki do zewnętrznych stron internetowych, które nie są administrowane ani monitorowane przez Wealth4Living. Dostarczane są one wyłącznie dla wygody użytkowników i nie należy interpretować ich obecności jako wsparcia, polecania czy jakiegokolwiek potwierdzenia treści na tych stronach przez redakcję. Wealth4Living nie odpowiada za treść ani dostępność tych zewnętrznych stron.

Wyłączenie odpowiedzialności

Wealth4Living nie będzie odpowiedzialna za żadne szkody, straty czy koszty wynikające z dostępu do, używania lub niemożności używania serwisu, włączając w to, ale nie ograniczając się do, przestojów, błędów, wirusów czy innych szkodliwych składników, nawet jeżeli administracja zostanie poinformowana o możliwości takich szkód.