Konkurs dla fanów motoryzacyjnych przygód. Można wygrać supercar day!

Od 12 października można ścigać się po nagrody w edukacyjnym konkursie TMS, dzięki któremu można przejechać kilkaset kilometrów po urokliwych ulicach Mazowszanajlepszymi autami światai uczyć się inwestowania. Nietypowy dzień motoryzacyjnych przygód, cudownych widoków i jeszcze piękniejszych aut to coś, co można wygrać inwestując bez ryzyka, na demo koncie aplikacji TMS Brokers.

Uczestnicy inwestują wirtualne 10 000 euro i grają o realne nagrody, których pula wynosi 10 000 realnych złotychoraz 6 wejściówek na supercarday, czyli możliwość przetestowania różnych superaut na kilkusetkilometrowej trasie. By wziąć udział w konkursie należyzainstalować aplikację do mobilnego tradingu TMS Brokers, zarejestrować się i dołączyć. Wszystko odbywa się bezpłatnie, a wygrywa najwyższa stopa zwrotu. Trading i superauta – jak przekonują twórcy konkursu – łączy wiele wspólnego, a m.in. są to emocje i adrenalina.

DOŁĄCZ BEZPŁATNIE

Czym jest supercarday?

TMS Supercar Day to dzień pełen wrażeń, podczas którego można poprowadzić na prawdziwych drogach kilka supersamochodów, sprawdzić ich osiągi na kilkusetkilometrowej trasie i usłyszećco rzeczywiście mają wspólnego z tradingiem i jaka jest rola szybkości w handlu. TMS jako broker, który promuje edukację, oferuje możliwość przetestowania 6 superaut przez cały dzień. Wszyscy zwycięzcy – każdej z rund i trzech pierwszych miejsc klasyfikacji generalnej – przejadą siękażdym z modeli: Ferrari 488 GTB, Lamborghini Huracán, Chevrolet Corvette 4, Mercedes-AMG GT, Porsche 911 Turbo S i Audi R8 Spyder.

Konkurs dla fanów motoryzacyjnych przygód. Można wygrać supercarday
Konkurs dla fanów motoryzacyjnych przygód. Można wygrać supercarday

Poszukiwacze mocnych wrażeń nasycą się więc nie tylko ekscytującymi przejażdżkami i widokiem designerskich aut, ale będą mieli szansę okiełznać kilka z bestii, które kryją pod ich maskami.

Gra na demo

Nagroda główna to 7 000 złotych, zaproszenie na supercarday i szkolenie inwestycyjne.Wiceliderowi klasyfikacji generalnej TMS przekaże 2000 złotych, zaproszenie na supercarday i szkolenie, a graczowi, który zajmie trzecie miejsce w konkursie – 1000 złotych oraz zaproszenie na supercarday i szkolenie inwestycyjne. Ponadto każdy uczestnik, który dołączy do rywalizacji z polecenia znajomego otrzyma audiobook o słynnym inwestorze Georg’uSoros’u.

By wziąć udział w zabawie, wystarczy się zarejestrować. Konkurs trwa trzy tygodnie – od 12 X* do 30 X 2020 r. Każdy tydzień to nowa szansa na nagrody!

Dariusz Kitowski

Witaj, jestem Dariusz Kitowski, ekonomista i copywriter. Moja strona wealth4living.net, stanowi połączenie moich dwóch pasji – finansów i pisania. Dzięki mojemu wykształceniu i ponad 20 letniemu doświadczeniu w zakresie ekonomii, dostarczam Wam wartościowych i przydatnych informacji, które pomogą Wam zrozumieć świat inwestycji i zarządzania swoim budżetem, zarówno w domu, jak i w biznesie. Jako copywriter charakteryzuje mnie ciekawość świata, dlatego porady zdrowotne i lifestylowe będą dla Was równie przydatne w życiu codziennym. Zostawcie komentarz pod artykułem, jeśli konkretne tematy z ekonomii szczególnie Was interesują. Tworzę ten portal dla Was, dlatego Wasze zdanie ma dla mnie ogromne znaczenie!